Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesPuan TablosuGiriş yapKayıt Ol

Üç Süpürge'de Dinlenme

2 posters
YazarMesaj
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
ProfesorBicim Degistirme Sinifi
John Secret

Üç Süpürge'de Dinlenme Empty
MesajKonu: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:38 pm

John Ankakuyruk'u yanına alarak dolaştı ve Üç Süpürge'de mola verdiler.Öğrenciler yaklaşan Hogwarts'a hazırlanıyordu.Hepsi heyecanlıydı.John Barmen'e:
-Bir fincan sıçak çikolata verir misiniz?,dedi.Sıcak çikolatasını içerken şirin yavru Ankakuyruk'un ona baktığını gördü.Belli ki o da yemeğini istiyordu.John asaıyla:
-Accio Köpek Krakeri,dedi.Köpek krakerini alan John onları Ankakuyruk'a atıyordu.Ankakuyruk hepsini yutuyordu.Krakerler bitince Ankakuyruk uyudu.John kafasını çevirdiğinde sürekli ortalıkta seherbazların ve bakanlık görevlilerinin dolaştığını gördü.Eline Gelecek Postası'nı aldı.Gazetede Azkaban Kaçışı'nı yazıyordu.John sinirlendi ve gazeteyi fırlattı.Dırdırcı'Yı aldı.Fakat bu da Azkaban Kaçışı'nı yazıyordu.Sinirlendi John:
-Bu gazetelerinsanı sinirlendirmek için mi varolmuş?Farklı birşey deneyemezler mi?,dedi.Sıcak çikolatasının son yudumunu içti John.Oturdu ve keyfine baktı.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
Administrator  Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:42 pm

James Sinsice Seherbazlardan Saklanarak Üç Süpürgeye Girer Cüppesinin Kapşonunu Kafasına Geçirerek Profesörün Oturduğu Masaya Oturur...
-Merhaba John... Lütfen... Buraya Tatsızlık Çıkarmak İçin Gelmedim... Sana Karanlık Tarafa Geçmeni Teklif Ediyorum... Karşılığında Seni Koruyacak Ve Maaşa Bağlayacağız.Seni Severim John... Ama Karanlık Tarafa Geçmen Senin İçin Gerçekten İyi Olacaktır.
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:44 pm

James Ruby Black demiş ki:
James Sinsice Seherbazlardan Saklanarak Üç Süpürgeye Girer Cüppesinin Kapşonunu Kafasına Geçirerek Profesörün Oturduğu Masaya Oturur...
-Merhaba John... Lütfen... Buraya Tatsızlık Çıkarmak İçin Gelmedim... Sana Karanlık Tarafa Geçmeni Teklif Ediyorum... Karşılığında Seni Koruyacak Ve Maaşa Bağlayacağız.Seni Severim John... Ama Karanlık Tarafa Geçmen Senin İçin Gerçekten İyi Olacaktır.

John teklifin iyi fakat karanlık tarafa geçersem bir profesör olamam.Karanlık taraf uygun.Nasılsa ben tarafsızım.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:47 pm

Ah John Tabiki Olabilirsin... Jack Finster'ı Tanıyormusun? Icypound'un Yeğeni Dostum! Sana Gerçekten İyi Bakarım... Bunu Düşün Dostum! Seni Sağ Kolum Yapacağım! Cevabını Beklerken Bir Ateş Viskisi Ismarlar Kendine...
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:55 pm

John:
-sana cevabımı yarın ileteceğim james ama büyük ihtimalle'EVET'
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: Üç Süpürge'de Dinlenme   Üç Süpürge'de Dinlenme EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 9:01 pm

James Bunu Duyunca Sevindi Ve John'un Elini Sıkıp Cisimlendi.James Karanlık Tarafa Birinin Daha Ekleneceğini Düşünerek Seviniyordu...

Üç Süpürge'de Dinlenme
1 sayfadaki 1 sayfası