Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesPuan TablosuGiriş yapKayıt Ol

John Icypound un Odasi

+2
Leonardo S. Smith
J. Icypound Smith
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
Administrator  Olum Yiyen
James Ruby Black

John Icypound un Odasi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:03 pm

James Odaya Buharlaştı... Başı Dönüyordu... James:
-Joh...n. Dedi Ve Yere Yığıldı...
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
ProfesorBicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:05 pm

Icypound ile küçük çocuk olayını konuşmak isteyen John yere yığılmış James'ı gördü:
-James noldu ona John?,dedi.
Salazar S. Smith
Slytherin
1. Sınıf Öğrencisi
Slytherin  1. Sınıf Öğrencisi
Salazar S. Smith

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:23 pm

Salazar hayal kırıklığına uğradı. Kimse onunla ilgilenmemişti. Kuzeni ona hemen dışarı çıkmasını söyledi. Salazar üzülmüştü, gözleri sulanmıştı. Aldıklarını göstermek için can atıyordu halbuki fakat kuzeni onu kovmuştu. Dışarı çıktı ve kendi odasına geçti.
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:26 pm

John James'ı başını yükseltti.Kafasını vurmuştu düşerken.Yaralanmıştı.Bayılma sebebini bilmiyordu.Başına asasını doğrulttu ve:
-Ferula,dedi.Başı sarılmıştı.John:
-Icypound noldu?
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:36 pm

James Yavaşça Gözlerini Açtı... Nerdeyim Ben? Dedi Fısıldayarak John'a.Galiba Yine Kurtadam Sendromuna Girmişti.Bunu John'a Söylemelimiydi Acaba?
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:37 pm

John:
-Nihayet James beni çok korkuttun!Noldu sana böyle kafanı da çarptın,dedi.John garipsedi.1 hafta önce endişelendiği adamın ölmesini diliyordu.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:39 pm

James Kendini Toparladı... Ona Söylemeliydi... John'a Döndü Ve:
-John... Ben... Ben... Beni Bir Kurt Adam Isırdı... Dean Ormanında. Ne... Ne Diyeceğimi Bilemiyorum... Beni Dışlayacağınızı Biliyorum...
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:40 pm

James Ruby Black demiş ki:
James Kendini Toparladı... Ona Söylemeliydi... John'a Döndü Ve:
-John... Ben... Ben... Beni Bir Kurt Adam Isırdı... Dean Ormanında. Ne... Ne Diyeceğimi Bilemiyorum... Beni Dışlayacağınızı Biliyorum...

John şaşırdı ama kendini toparlayıp:
-Dışlamak ha?Asla James.Tam tersi sana yardım edeceğiz.Dolunaya kadar vaktimiz var.Bunu geçirebilmenin yollarını arayabiliriz.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:43 pm

Hayır John... Bunun Bir Yolu Yok Dolunay Olduğunda Zorunlu Olarak Bir Kurtadam Olacağım... O Gece Benden Uzak Durun! Dedi James...
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 4:47 pm

rp donduruldu sebep:
bir sürelik yokum
John Secret
Profesor
Bicim Degistirme Sinifi
John Secret

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 5:25 pm

rp devam ediyor sebep geldim
J. Icypound Smith
Administrator
Olum Yiyen
J. Icypound Smith

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:21 pm

Icy arkadasini bu durumda gorunce hemen cekmecesine yoneldi.Hizla cekmeceleria acmaya basladi.Icinden kucuk bir tupte bir iksir cikardi.Ve ;
-Bunu ic.Iyi gelecektir.
Dedi.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:23 pm

Bu Nedir John? James Şaşırdı Cüppesine Attı.Dolunaya Saklıyacaktı Bunu...
J. Icypound Smith
Administrator
Olum Yiyen
J. Icypound Smith

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:29 pm

Icy ;
-Bunu ic simdi ! Sakinlesmene yardimci olacaktir.Dolunay icin sana baska bir sey vermeliyim.Mmm...
Dedi.Sonra kutuphaneye kosusturdu."Kurt Adamlar ve Animaguslar" kitabini eline aldi ve parmagini kitabin uzerinde gezdirerek Rubin anlamadigi bir seyler mirildandi.

Sonra kutuphanenin yaninda bir kazan cikardi.Egildi ve sonra cekmeceden bir kac malzeme cikardi.

Bir sey ekledikce kazan fokurduyor ardindan duruluyor, rengi degisiyor ve bazende dumanlar cikiyordu.

Icy yaklasik 3-4 dakika ugrasti.Uzun bir sure karistirdiktan sonra bir tupe aktardi.Sonra ayaga kalkti ve Ruba ;
-Bunu sakla.Dolunayda bunu icmelisin
Dedi.Sonra ;
-Ah lanet olsun.Seni hangi kahrolasi kurtadam isirdi ?
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:31 pm

Bir Bilsem John... Cüppesinden Çıkardı Ve İçti... Diğerini Cüppesine Attı.Sağol John... Birden İstemsizce Bir Kurda Dönüştü Ve Geri Geldi.Noluyor Bana John? Diye Sordu Merakla James.
J. Icypound Smith
Administrator
Olum Yiyen
J. Icypound Smith

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:35 pm

Icy birden panikledi.Sonra kutuphaneye kosusturdu ve tekrar ayni kitabi aldi.Sonra yuksek sesle "Dolunay Haricinde Kurtadama Donusum" diye mirildandi.Ardindan ;
-Hah.Evet, burada.
Dedi.Ardindan okudu ve Ruba soyle dedi ;
-Ilk bir hafta anidan kurtadama donusebilirmissin.Bu isirildigin kurtadama bagli Rub.
Dedi.Sonra ;
-Bir hafta ortalikta gorunme, odada dinlen.Ama bir kurtadam olarak bana saldirirsan aciyacagimi pek sanmiyorum.
Dedi John yuzunu burusturarak.
Salazar S. Smith
Slytherin
1. Sınıf Öğrencisi
Slytherin  1. Sınıf Öğrencisi
Salazar S. Smith

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyPerş. Ağus. 20, 2009 9:36 pm

Salazar üzülmüştü fakat aldıklarını göstermek istiyordu. Kuzeninin işi olmasaydı onu öyle odadan kovamazdı diye düşündü. Ama ikinci kezde kovulmak istemiyordu. Cesaretini topladı ve kapıya tıklattı. Ses yok... İkinci kez tıklattı "Gir" sesi duyuldu Salazar elinde asası ile girdiği için Kuzeni düşmanı sanıp ani bir refklesle "Expeliarmus" Salazar'ın asası uzağa fırlamıştı. Salazar içinden lütfen kırılmış olmasın lütfen kırılmış olmasın diye geçiriyordu. İçerde tanımadığı bir kişii vardı. Kuzenine "Heralde işin var ben sorayım geleyim" dedi. Dışarı çıktı asasını alıp odasına geçti.
James Ruby Black
Administrator
Olum Yiyen
James Ruby Black

MesajKonu: Geri: John Icypound un Odasi   John Icypound un Odasi - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 21, 2009 9:38 am

Tam James Çıkacakken Karnına Büyük Bir Ağrı Girdi... John!! Çıkın Burd... Birden Eli Kıllanmış Ve Pençeleri Çıkmıştı... Bacaklarıda Öyle... Ağzındada Bir Ağrı Vardı... Dişleri Büyümüştü.Burnu Bir Kurdu Andırıyordu.Ve Birden İnsanlık İçgüdüsünü Kaybetti... Tek Bir Düşüncesi Vardı... Saldırmak!

John Icypound un Odasi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» . Icypound Smith
» St. Diego nun Odasi
» Jack Finsterin Odasi
» Salazar S. Sroking in Odasi
» Leonardo Smarty nin Odasi